POMIAR TEMPERATURY

Temperaturę można zmierzyć na wiele sposobów. W zależności od tego jakie przyświecają nam cele i z jakiej technologii produkcji korzystamy. Oferujemy urządzenia pomiarowe do czujników Pt100, Pt1000 oraz termopar, a także NTC. Produkujemy mierniki temperatury uniwersalne z trzema rodzajami wejść: liniowymi, napięciowymi oraz prądowymi. Nasze urządzenia wykonują pomiar temperatury 1-kanałowo, 2-kanałowo, 4-kanałowo lub 6-kanałowo.

W swojej bogatej ofercie posiadamy szeroką paletę czujników temperatury typu Pt-100 do wielu różnorodnych zastosowań. Produkujemy na przykład czujnik Pt100 ze specjalnym przewodem silikonowym (albo teflonowym), z króćcem przesuwnym, z tak zwaną odgiętką, a także Pt100 w osłonie z głowicą służący do pomiaru temperatury nawet do +500st.C.

Oferowane przez nas termometry i czujniki są powszechnie wykorzystywane w przemyśle spożywczym, medycznym, hutniczym, agd i w wielu innych branżach. Nasze produkty są gwarancją na to, że przebieg procesu technologicznego na linii produkcyjnej przebiegnie w sposób bezbłędny i sprawny.

Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą.